Askom
Hakkımızda

2006  yılında, bilgisayar satış ve onarım servisi olarak kurulan firmamız Bursa Askom Bilgisayar, sanayii endüstrisinde artan bilişim talep, ihtiyaçlar ve teknolojinin gelişimi doğrultusunda Askom Kurumsal olarak ; kurumsal çözümler, endüstriyel bilgisayar ve elektronik ürünleri ile güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla kurumsal  satış, servis hizmetleri vermektedir.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak müşterilerimize  zamanında, doğru, kaliteli hizmet ile buluşturarak,  istekleri doğrultusunda ürün, çözüm ve servis sunmaktayız.

Bilişim sektöründe  iyi hizmeti, ileri teknolojiyi, fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak için sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmaktayız . Müşterilerimize kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet, ürün ve çözümleri sunmak hedefimizdir.

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındayız.

Korunması gereken, sürekli artan veri miktarı karşısında, depolama ve veri koruması yatırımlarınızı daha iyi planlamanız ve mevcut depolama ve yedekleme altyapınızı optimize etme olanağından yararlanmanız için alternatif  ürünler araştırmakta ve tedarik etmekteyiz.

Dünyanın önde gelen endüstriyel bilgisayar ve elektronik ürünleri sağlayıcıları ile çalışmaktayız.

Bulmakta zorluk çektiğiniz bilgisayar ve elektronik ürünlerin temini için sizlerin yanınızdayız.